O nas

O nas

Wydawnictwo Board&Dice to przede wszystkim trójka zapaleńców, kompletnie zaangażowanych w gry, które decydujemy się wydać.

Dla nas gry planszowe to nie tylko i wyłącznie pomysł na biznes, ale to przede wszystkim pasja, która pozwala nam się realizować na wielu polach jednocześnie. Jako małe, polskie wydawnictwo mamy ten komfort, że możemy wydawać gry, które przede wszystkim trafiają w nasze gusta i zainteresowania, czyli najprościej mówiąc, w pełni nas fascynują…

Tak było z Piwnym Imperium, czy Dice Brewing, które oddawały naszą miłość do piwowarstwa i tak jest w przypadku Exoplanets, które obrazują nasze ogromne zainteresowanie kosmosem, sferą typowo „science”, czy mechanizmami rządzącymi wszechświatem.

W każdy wydawany tytuł angażujemy się w 100%, nie tylko na polu promocji, czy produkcji, ale również wspieramy autorów w optymalizowaniu i doskonaleniu ich pomysłów.

Osobowo Board&Dice to trzech pozytywnych wariatów: Filip Głowacz, Irek Huszcza i Bartek Hysyk trzech geeków z Polski, z głowami pełnymi pomysłów na to, jak tworzyć i wydawać gry ciekawe, niepowtarzalne i oryginalne.

BoardGameGeek Board&Dice Profile Facebook Board&Dice Profile Twitter Board&Dice Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *