Nowa odsłona sklepu internetowego Board&Dice

Nowa odsłona sklepu internetowego Board&Dice

Czymże byłyby cele, gdyby nie próbowało się uparcie dążyć do ich realizacji… Pewnie tylko kolejnymi postanowieniami noworocznymi, które odkłada się z roku na rok.

My zrobiliśmy w tym 2016 roku już pierwszy krok, pierwszy cel jaki sobie postawiliśmy został zrealizowany.

Z impetem rozpoczęliśmy działania mające na celu aktualizację wizualną ale i również produktową naszego sklepu http://sklep.boardanddice.pl. Zmieniliśmy jego wygląd, wygodę użytkowania, przejrzystość, ale i sporo czasu poświęciliśmy opisom produktów – tutaj ogromne podziękowania dla Bartka Hysyka, który nie szczędził czasu aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Jednak to nie wszystko… Chcieliśmy aby w ramach naszego sklepu były nie tylko nasze produkty (które oczywiście uwielbiamy ;)) ale zaprosiliśmy do współpracy wydawnictwa wchodzące w skład Polish Publishing League. I na dzień dzisiejsze nasz sklep internetowy oferuje produkty wydawnictw:

  1. Lucrum Games
  2. Phalanx Games
  3. Fabryki Gier Historycznych
  4. Badger’s Nest
  5. i oczywiście naszego skromnego wydawnictwa – Board&Dice

Naszym partnerom dziękujemy już dzisiaj, a niebawem do naszych produktów dołączą kolejne wydawnictwa Polish Publishing League.

Uwierzcie, będzie się działo, wypatrujcie rabatów, promocji, akcji typu nasz Planszówkowy Kalendarz Adwentowy. A tym czasem zapraszamy Was do naszego sklepu – http://sklep.boardanddice.pl

 


Comments are closed.