Drużyna Board&Dice powiększona

Drużyna Board&Dice powiększona

Pierwszy poważniejszy wpis na Blogu B&D, na naszej stronie internetowej i jednocześnie pierwszy ważny dla nas komunikat w 2016 roku!

Jak wielu z Was wie, Board&Dice stanowił do tej pory zespół 3 osób: Filip, Irek i trzeci wspólnik, który umożliwił nieco szybszy pod względem kapitału, rozwój wydawnictwa w 2014 roku.

Board&Dice crew

Natomiast ten stan rzeczy odchodzi do historii! Otóż jest nam niezmiernie miło ogłosić, że do „zespołu operacyjnego Board&Dice” dołącza nasz przyjaciel i od zawsze dobra dusza B&D, czyli Bartek Hysyk.
Bartek_pyrkon_way

Jeśli mieliście okazję spotkać nas na jakimkolwiek konwencie (Spiel2014, Spiel2015, Pyrkon2015, Gliwickie Pionki) to pewnie wiecie, że Bartek już z nami nie raz współpracował i pomagał nam w akcjach „wyjazdy”. Ale, jak już wspomnieliśmy, Bartek był dobrą duszą i naszym przyjacielem już od czasu Piwnego Imperium, kiedy to rozszerzył swoje zainteresowania piwowarskie (tak, on też jest domowym piwowarem :)) o obszar gier planszowych.

Od tamtej pory Bartek był często naszym gościem w ramach zamkniętych testów naszych prototypów, wspierał nasze inicjatywy, czy też służył pomocą w wielu działaniach operacyjnych.

Rok 2015 był dla nas dobrym rokiem i pozwolił osiągnąć poziom rozwoju, wymagający już większego wsparcia i poszerzenia zespołu. Długo się nie zastanawialiśmy – zaproponowaliśmy współpracę Bartkowi, który swoją drogą również zdobywał doświadczenie pracując u naszych dobrych znajomych z Planszóweczka.pl w 2015.

Czym Bartek będzie się u nas zajmował? Heh, jak to w małym wydawnictwie bywa, pewnie po części wszystkim ;) Natomiast naszym wspólnym, pierwszym działaniem jest mocny rozwój i optymalizacja naszego sklepu (http://shop.boardanddice.com)

Sklep Board&Dice

Tutaj trochę zdradzamy już nasze plany na 2016, ale na pewno możemy powiedzieć (nie zdradzając jeszcze właściwej treści tworzonego wpisu), że sklep internetowy Board&Dice, jest również tym elementem, któremu chcemy w najbliższym czasie poświęcić nieco więcej uwagi. Bartek już ma kilka fajnych pomysłów, już zabiera się za optymalizację na przykład opisów produktów.

Więcej pewnie zdradzimy Wam już w najbliższym czasie. Teraz pragniemy Bartkowi podziękować za lata 2014-2015, a także życzyć miłej i owocnej współpracy, z tymi dwoma pokręconymi gośćmi ;P Sami uważamy, że ten nadchodzący czas będzie niezwykły, a wspólna praca pomoże nam wszystkim osiągnąć zakładane na najbliższy czas cele, dążenia, czy nie bójmy się tego słowa, marzenia.

Warto jeszcze wspomnieć, że Bartka będziecie mogli złapać mailowo pod adresem bartek@boardanddice.com.

PALECIAK :) WITAMY W ZESPOLE!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *