Category: B&D Blog [PL]

Blog Board&Dice, w ramach którego będziemy się z Wami dzielić najnowszymi informacjami i newsami

Koniec tej zabawy – czyli wyniki konkursu!

Koniec tej zabawy – czyli wyniki konkursu!

Kolejny raz, pod osłoną nocy, przychodzi nam pisać bardzo ważne informacje :) Cóż, powoli staje się to swego rodzaju tradycją.

Tym razem nieco bardziej niż planowaliśmy, zutylizowało nas układanie tetrisa, czyli pakowanie kartonów z grami do samochodu, przed wyjazdem na Pyrkon.

Ale do rzeczy: Przede wszystkim dziękujemy Wam bardzo za zainteresowanie naszym konkursem! Wasza kreatywność, ilość przesłanych propozycji, a przede wszystkim ich jakość spowodowała, że po prostu nie mogliśmy w prosty sposób wyłonić zwycięzcy.

W wyborze finałowej trójki uczestniczyła cała ekipa Board&Dice, gdzie w trzech etapach wyłoniliśmy najlepsze, naszym zdaniem, trzy propozycje. W finałowym głosowaniu wyszedł idealny… REMIS i dlatego do „komisji” dołączył Piotrek Uzdowski, który pomógł nam przełamać impas.

Po krótkich debatach udało się! I niniejszym mamy zaszczyt zaprezentować zwycięską wizję równoległego wszechświata:

Świat, w którym Mayowie opanowali większość lądów sprawując władze. Posłużyli się futurystyczną technologią sprezentowaną od obcej cywilizacji. Połączenie starodawnego świata Mayów / Azteków łącznie z ich przepowiedniami oraz futurystycznymi wszczepami i technologią przyszłości.

Pomysł autorstwa: Andrzeja Piróga

GRATULUJEMY!

Ale to nie wszystko! Jako, że znaczna większość pomysłów była naprawdę fajna i przemyślana, postanowiliśmy przesłać mały upominek dla każdego uczestnika konkursu – WASZA PRACA MUSI ZOSTAĆ DOCENIONA – kupon rabatowy 15%  na cały asortyment dostępny w naszym sklepie: http://gryzpolski.pl

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Kochani!

Tuż przed Świętami Wielkiej Nocy, pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia! Wszystkiego PLANSZÓWKOWEGO!

Niech ten nadchodzący okres będzie czasem spędzonym w gronie najbliższych, pełnym radości i miłości. Naładujcie baterie (chociaż zbyt wiele czasu na to nie będzie), ponieważ życie, codziennie, dostarcza nam wszystkim zdecydowanie wiele wyzwań i celów do osiągnięcia.

Życzymy Wam samych radości i spełnienia, również w życiu zawodowym. Chwil, w których odczytując podobnego maila, będziecie wiedzieć, że to co robicie ma sens, czy też po prostu poczujecie odrobinę wzruszenia.

Mail

Oczywiście będziemy wdzięczni za Wasze dalsze wsparcie i dobre słowo. Czym byłoby nasze wydawnictwo, bez Was, graczy i przyjaciół, którzy z przyjemnością sięgają po wydawane przez nas gry, czy też wspierających nas miłym słowem i wyciągniętą dłonią, nawet w tych, najtrudniejszych momentach.

Niech te święta będą wyjątkowe!

Styczeń za nami, pierwsze plany zrealizowane

Styczeń za nami, pierwsze plany zrealizowane

Pamiętam jak niedawno publikowaliśmy wpis o planach na 2016, a tymczasem dzisiaj już ostatni dzień stycznia i 1/12 czasu jaki mieliśmy, jest już za nami.

Wczoraj zrobiliśmy również podsumowanie mijającego czasu, włącznie z klasyczną analizą finansową, raportami, omówieniem tematów „w trakcie realizacji” i listą „do zrobienia” na luty.

Spotkanie

Jak to wygląda? Dzięki małej reorganizacji, jaką postanowiliśmy podjąć i wewnętrznemu podziałowi kompetencji, okazuje się, że udało nam się dopiąć realizację wszystkich założeń, jakie na styczeń mieliśmy, a sprzedaż i dystrybucja wzrosła, względem tego samego miesiąca w 2015 roku. Co nas najbardziej cieszy?

 1. Uruchomiliśmy sklep internetowy w kompletnie nowej odsłonie, włącznie z zaproszeniem do współpracy wydawnictw z Polish Publishing League.
 2. Podpisaliśmy licencję na grę Exoplanets dla rynku US i Kanady – ale o tym już niebawem szerzej – musimy z naszym partnerem ustalić sposób w jaki będziemy chcieli tą informację przekazać graczom. Jest ona dla nas bardzo ważna, a i wiąże się z kolejnymi działaniami, jakie nastąpią pod koniec pierwszego kwartału (pierwotnie opublikowane plany ulegają więc rozszerzeniu, ale o tym naprawdę na razie nie możemy mówić).
 3. Trwają intensywne prace nad Piwnym Imperium 2.0, Dodatkiem do Dice Brewing autorstwa Bartka Hysyka, kampanią Kickstarterową dla DICE Brewing z DICE+, testy dodatków do The Curse of The Black Dice.
 4. Trwają również bardzo intensywne prace nad Multiuniversum – logo, okładka, dopieszczanie smaczków mechaniki, testy, testy i jeszcze raz testy.
 5. Popychamy też do przodu projekt „Tajniak„, czyli grę, o której na razie wiedzą 3 osoby, czyli ścisły skład B&D.

Jednym stwierdzeniem: dzieje się dużo i na pewno na bieżąco będziemy się z Wami dzielić postępami na łamach tego bloga.

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy również odpowiedzieć na pytanie, jakie dostaliśmy od kilku graczy: „O co chodzi z rokiem Piwnym Board&Dice? Czy to znaczy, że zawieszamy projekty np. Exoplanets, czy Black Dice?”.

Beer Year in Board&Dice

Otóż nie, te projekty zajmują cały czas bardzo ważne miejsce w naszych wydawniczych planach, natomiast główna oś naszych działań i promocji to po kolei: DICE Brewing, Dodatek do Dice Brewing, Piwne Imperium. Z gier o tematyce piwnej się wywodzimy i chcemy by był to też nasz znak rozpoznawczy… Natomiast nie oznacza to, że zapominamy o naszym dotychczasowym dorobku, czy innych planach: Multiuniversum z premierą w czerwcu na UK Games Expo, The Curse of The Black Dice – dodatek z mnóstwem „dobrego” :) „Tajniak” (o którym wspominaliśmy wyżej, a który z tematem piwnym nie ma kompletnie nic wspólnego), czy wreszcie jeszcze jeden tytuł nad którym mocno się zastanawiamy jako swego rodzaju eksperyment…

Jeśli chcecie z nami pogadać twarzą w twarz, zagrać w nowe prototypy lub w znane już tytuły, zapraszamy na zjAvę, która za niecały tydzień. Będziemy tam w składzie Filip i Irek – już szykujemy dla uczestników tego konwentu parę niespodzianek :)

zjAva

Nowa odsłona sklepu internetowego Board&Dice

Nowa odsłona sklepu internetowego Board&Dice

Czymże byłyby cele, gdyby nie próbowało się uparcie dążyć do ich realizacji… Pewnie tylko kolejnymi postanowieniami noworocznymi, które odkłada się z roku na rok.

My zrobiliśmy w tym 2016 roku już pierwszy krok, pierwszy cel jaki sobie postawiliśmy został zrealizowany.

Z impetem rozpoczęliśmy działania mające na celu aktualizację wizualną ale i również produktową naszego sklepu http://sklep.boardanddice.pl. Zmieniliśmy jego wygląd, wygodę użytkowania, przejrzystość, ale i sporo czasu poświęciliśmy opisom produktów – tutaj ogromne podziękowania dla Bartka Hysyka, który nie szczędził czasu aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Jednak to nie wszystko… Chcieliśmy aby w ramach naszego sklepu były nie tylko nasze produkty (które oczywiście uwielbiamy ;)) ale zaprosiliśmy do współpracy wydawnictwa wchodzące w skład Polish Publishing League. I na dzień dzisiejsze nasz sklep internetowy oferuje produkty wydawnictw:

 1. Lucrum Games
 2. Phalanx Games
 3. Fabryki Gier Historycznych
 4. Badger’s Nest
 5. i oczywiście naszego skromnego wydawnictwa – Board&Dice

Naszym partnerom dziękujemy już dzisiaj, a niebawem do naszych produktów dołączą kolejne wydawnictwa Polish Publishing League.

Uwierzcie, będzie się działo, wypatrujcie rabatów, promocji, akcji typu nasz Planszówkowy Kalendarz Adwentowy. A tym czasem zapraszamy Was do naszego sklepu – http://sklep.boardanddice.pl

 

2015 vs 2016 – czyli podsumowanie i plany na przyszłość

2015 vs 2016 – czyli podsumowanie i plany na przyszłość

Niektórzy powiedzą, że trochę późno, jeszcze inni, że to nieco niepodobne do Board&Dice, ponieważ lubimy szybko i dość intensywnie, dzielić się informacjami o naszym wydawnictwie z graczami… Ale tym razem postanowiliśmy dokonać paru zmian i bardzo rzeczowo podejść do planowania nadchodzącego, 2016 roku.

Zmieniamy kilka ważnych rzeczy, aktualizujemy kilka mniej istotnych, ale nieustająco zabierających nam czas, działań. W nadchodzącym roku planujemy rozwój dystrybucji, naszego sklepu WWW, współpracy międzynarodowej i wydanie ważnych dla nas tytułów.

Jednym zdaniem zapraszamy Was do podsumowania roku 2015 i wysłuchania naszych planów na 2016.

Zaczynamy oczywiście od podsumowania 2015, czyli postaramy się okiem pragmatyka, opisać z czego jesteśmy zadowoleni, dumni a co wywołało w nas rozczarowanie.

Na wstępie na pewno należy wspomnieć, że ten mijający rok był dla nas czasem nieustającej zmiany, rozwoju, wytężonej pracy, ale i jednocześnie zaowocował radościami, rozczarowaniami i całą rzeszą tematów do zastanowienia, które postanowiliśmy dogłębnie przeanalizować przed mocnym otwarciem nowego roku. To podsumowanie postanowiliśmy napisać nieco później, decydując się także na wewnętrzne podsumowanie finansowe i „magazynowe” roku 2015. Już teraz możemy Wam powiedzieć, że biorąc pod uwagę aspekt pod tytułem wartość firmy, to urośliśmy i to bardzo mocno, nawet biorąc jako porównanie połączone wyniki z lat 2013 i 2014.

Pracujemy przed Pyrkon 2015

Ten kilkukrotny wzrost daje nam oczywiście wiele radości, ale jest jednocześnie dla nas wskazaniem, że wybrana na początku 2014 strategia przynosi konkretny efekt. Wcześniej sami nie do końca wiedzieliśmy czy to tak zwany „fart początkującego”, czy wręcz przeciwnie, pomysł na Board&Dice jaki mieliśmy od początku i okupienie go ogromem pracy, daje tak pozytywne rezultaty.

Teraz już wiemy, że główny nurt naszych działań sprawdził się w codziennej pracy i pozostanie nie zmieniony, a dopracowania wymagają detale na kilku innych polach naszych działań.

Ale teraz pozwólcie, że syntetycznie wypiszemy to, z czego jesteśmy zadowoleni i co udało nam się osiągnąć w 2015 roku.

Pan Chmielik uwielbia kawę

 1. Zagraniczna dystrybucja Dice Brewing (Europa i Ameryka Północna) – na początku roku dopięliśmy kilka dystrybucji zagranicznych, które pozwoliły nam dostarczyć grę na nieznane wcześniej rynki. Ogromną radością dla nas był fakt, że blisko 90% transakcji związanych z dystrybucją zagraniczną, miało swoją kontynuację w postaci kolejnych zamówień i odświeżenia stanów magazynowych. Jest to o tyle ważne, że wciąż uważamy, że Dice Brewing ma jeszcze dość duży potencjał, a swego rodzaju potwierdzeniem jest systematyczna i solidna sprzedaż tego produktu.
 2. Przygotowanie i przeprowadzenie Kickstartera dla Exoplanets.

  Nasz pierwszy Kickstarter i międzynarodowa akcja na taką skalę. Z jednej strony ogromny wysiłek, ale z drugiej radość i nowe możliwości. Niesamowite dla nas było to, w jaki sposób gracze udzielili nasm swojego wsparcia, na płaszczyźnie sfinansowania projektu, ale przede wszystkim w sferze wsparcia mentalnego, kibicowania, czy wreszcie ciepłych słów, jakie do nas płynęły

 3. Jakość wydania naszych tytułów – od czasu Piwnego Imperium, jesteśmy strasznie przewrażliwieni na wszelkiego rodzaju wady produkcyjne, chuchamy na każdy produkt i staramy się aby produkt, który ma trafić do rąk graczy, był po prostu porządnie przygotowany (nawet kosztem zmierzenia się z opóźnieniami). Rok 2015 był dla nas koordynacyjnym wyzwaniem – produkowaliśmy gry w 3 różnych miejscach, zmienialiśmy dotychczasowych wykonawców, więc było za nami wiele nieprzespanych nocy…
 4. Spiel2015Spiel2015 Board&Dice TeamKażdego roku targi Spiel w Essen stanowią dla nas centralny punkt naszego wydawniczego życia. Przygotowujemy się do nich cały rok i tak zarządzamy produkcją aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. W tym roku Essen to była dla nas eksplozja radości, efekt naszej ciężkiej, rocznej pracy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania a Exoplanets w GeekBuzz znalazły się finalnie na 17 pozycji, co było najwyższą pozycją wśród wszystkich, polskich tytułów prezentowanych na targach. Cieszymy się z tego niezmiernie, ponieważ jest to potwierdzenie tego, że gra po prostu spodobała się graczom.
 5. LicencjeConclave Editora
  Zamknęliśmy rozmowy o licencji z Conclave Editora z Brazylii. Ten wydawca wyprodukuje i wyda w języku hiszpańskim zarówno Exoplanets, jak i The Curse of The Black Dice. Z ważnych działań na tym polu, możemy zdradzić, że jesteśmy o krok od podpisania licencji na Exoplanets dla rynku USA i w dalszym ciągu prowadzimy rozmowy z jeszcze jednym wydawcą w zakresie kolejnej wersji językowej Exoplanets. Z ciekawostek, o których może nie wszyscy wiedzą jest fakt, że Dice Brewing doczekało się swojego węgierskiego nakładu (niewielkiego co prawda, ale był to dla nas również powód do zadowolenia).Węgierskie wydanie Dice Brewing

Co w naszej opinii nam nie wyszło w 2015?

Co nam die wyszło?

 1. Reaktywowanie Piwnego Imperium, czyli tytułu, od którego zaczęła się nasza przygoda z wydawaniem gier planszowych. Na pewno jednym z czynników był brak czasu, ale chyba nieco straciliśmy serce dla tej gry… Problemy, nieprzespane noce, potrzeba kompletnego przerobienia gry, chyba to wszystko można złożyć razem i zestawić jako przyczynę odłożenia Piwnego Imperium na dalszy plan.Piwne Imperium - turniej we Wrocławiu
 2. Akcja The Curse of The Black Dice na Wspieram.to.

  Ktoś może powiedzieć: „Ale panowie, stop, chwila… Przecież akcja zakończyła się powodzeniem, 26000 zł zebrane, gra została ufundowana, produkt dostarczony, więc w czym jest problem?” A no finalnie uważamy, że popełniliśmy kilka błędów, zrealizowaliśmy kampanię w czasie kiedy może nie powinniśmy tego robić (czas nie do końca dobry dla nas) i efekt jest taki, że teraz wyciągnęliśmy z tych działań wnioski, podjęliśmy kilka kluczowych decyzji i jesteśmy nieco mądrzejsi niż w sierpniu. Nie są to może jakieś katastrofalne wnioski, czy wrażenia, które wywracają nasz sposób myślenia do góry nogami… My wychodzimy z założenia, że każdy crowdfunding powinien czegoś uczyć, należy wyciągać wnioski z każdego działania nawet czasami zmieniać swój światopogląd.

 3. Dodatek do Dice Brewing
  Hmmm widział go ktoś? I niech to wystarczy za podsumowanie :)
 4. Kickstarter DICE BrewingDICE Brewing z DICE+
  Czyli naszej mobilnej gry budowanej wspólnie z DICE+. Niestety pomimo ambitnych planów i najszczerszych chęci, nie udało nam się początkowo przebić głową murów formalno-prawnych, a jak już to się udało, doszliśmy do wniosku, że jest nieco za późno… Jednak w tym przypadku, co się odwlecze, to nie uciecze – ale o tym w planach na 2016 :)
 5. Uporządkowanie drobnych, operacyjnych aspektów – pracując na etacie, każda minuta jaką poświęcamy pracy wydawniczej jest dla nas szczególnie ważna i można stwierdzić cenna. Natomiast w wielu aspektach mamy wrażenie, że biegaliśmy za własnym ogonem – pozwólcie, że nie do końca zdradzimy jakie to rzeczy, w końcu nie odsłania się swoich słabych stron… Najważniejsze, że jeszcze na koniec 2015 byliśmy w stanie je nazwać i teraz systematycznie optymalizujemy działania, które w naszej opinii można zrobić jeszcze wydajniej. Wszystko to ma nam zagwarantować więcej czasu na projektowanie i development nowych gier.

A jakie mamy plany i co chcemy zrealizować w bieżącym już roku?

Co w planach?

 1. Rok 2016 z perspektywy motywu przewodniego to ROK PIWNY w Board&Dice
 2. Rozwijamy sklep internetowy http://sklep.boardanddice.pl – znajdziecie tam już nie tylko nasze produkty, ale również gry wydawnictw wchodzących w skład Polish Publishing League. W związku z rozwojem tej części naszej działalności, do zespołu dołączył Bartek Hysyk, który odpowiada za ten obszar i z którym planujemy kilka ciekawych akcji, związanych właśnie z naszym sklepem internetowym. Będzie się działo J
 3. Zaczynamy od kampanii DICE Brewing na Kickstarterze pod koniec pierwszego kwartału 2016
 4. Opracowujemy dodatek do Dice Brewing, który będzie zwierał moduły pozwalające zmieniać podstawową wersję rozgrywki i wprowadzi kilka urozmaiceń do samej mechaniki. To już nie tylko dodatkowe karty receptur, przygotowywane dla konkretnych wydarzeń, ale kilka większych modułów, nad którymi pracujemy.
 5. UK Games Exop 2016 – czerwiec o wyjazd na targi do Wielkiej Brytanii, ale i jeszcze jedno ważne wydarzenie, które powiązane jest z kolejnym punktem
 6. Multiuniversum

  Gra karciana autorstwa Manuela Correia, której międzynarodową premierę planujemy na UK Games Expo 2016. Pierwsze otwarte testy były na grudniowym Pionku i ku naszej radości, gra przypadła do gustu osobom, z którymi mieliśmy przyjemność grać. Kolejna okazja w 100% pewna to Pyrkon – zapraszamy.

 7. Duży dodatek do The Curse of The Black DiceThe Curse of The Black Dice - placate gryZ kilkoma nowymi trybami rozgrywki, misjami i ciekawostkami, które wprowadzą modyfikację już znanego w wielu domach mechanizmu J Tutaj również planujemy akcję na Kickstarterze. Co ważne dodatek będzie dostępny z nowym wydaniem gry na Kickstarterze, jak również będzie do zdobycia dla wszystkich graczy, którzy posiadają wersję gry z kostkami Q-Workshop.
 8. Piwne ImperiumOkładka Piwnego Imperium
  TAK! Wraca i to będzie główne wydarzenie tego roku (zaraz obok wydania Multiuniversum). Zmiany w grze są gruntowne, mamy na nią kompletnie inny pomysł, a ciężar gry został przeniesiony na swego rodzaju nieograniczoną zabawę z recepturami i możliwość ich dowolnego budowania. Teraz będzie to gra o piwowarstwie z dużym akcentem, położonym na zabawie składnikami i na możliwościach komponowania swoich własnych, unikalnych receptur. W grze zmienia się niemal wszystko, a data premiery to Spiel2016. Przed premierą planujemy akcję na Kickstarterze, aby możliwie szeroko dotrzeć z grą na rynki, które już niemal od 1,5 roku sygnalizują duże zainteresowanie tym tytułem.

Oczywiście poza powyższymi działaniami dalej wydajemy i dystrybuujemy Dice Brewing, The Curse of The Black Dice czy Exoplanets. Wszystko o czym wspomnieliśmy wyżej traktujemy po prostu jako nowe projekty.

Na warsztacie mamy jeszcze jeden ciekawy tytuł, który jednak jest opatrzony mianem „Ściśle tajne” i poza Irkiem i Filipem, wie o nim jedynie Bartek… Jesteśmy po pierwszych rozmyślaniach i budowie konceptu gry i zapałaliśmy do tego tytułu ogromnym entuzjazmem – zobaczymy co z tego wyniknie J

Jak pewnie zauważyliście, postanowiliśmy nieco podwyższyć sobie poprzeczkę w tym roku i dołożyć do pieca. Jest tyle ciekawych rzeczy do zrobienia w świecie „gier bez prądu”, tyle możliwości dalszego rozwoju, że szkoda byłoby odpuszczać jakąkolwiek inicjatywę. Co z nich wszystkich wyjdzie? Mamy nadzieję, że same fajne gry, które będą gościły na Waszych stołach.

Na zdrowie!

Finał wielkiej kumulacji

Finał wielkiej kumulacji

Nadeszła pora wyłonienia zwycięzcy Wielkiej Kumulacji naszej grudniowej promocji: Board&Dice’owy Kalendarz Adwentowy 2015.

A podsumowanie (oczywiście w naszym zwariowanym stylu i już z Bartkiem w składzie) znajdziecie w poniższym filmiku!

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w naszej promocji!

Drużyna Board&Dice powiększona

Drużyna Board&Dice powiększona

Pierwszy poważniejszy wpis na Blogu B&D, na naszej stronie internetowej i jednocześnie pierwszy ważny dla nas komunikat w 2016 roku!

Jak wielu z Was wie, Board&Dice stanowił do tej pory zespół 3 osób: Filip, Irek i trzeci wspólnik, który umożliwił nieco szybszy pod względem kapitału, rozwój wydawnictwa w 2014 roku.

Board&Dice crew

Natomiast ten stan rzeczy odchodzi do historii! Otóż jest nam niezmiernie miło ogłosić, że do „zespołu operacyjnego Board&Dice” dołącza nasz przyjaciel i od zawsze dobra dusza B&D, czyli Bartek Hysyk.
Bartek_pyrkon_way

Jeśli mieliście okazję spotkać nas na jakimkolwiek konwencie (Spiel2014, Spiel2015, Pyrkon2015, Gliwickie Pionki) to pewnie wiecie, że Bartek już z nami nie raz współpracował i pomagał nam w akcjach „wyjazdy”. Ale, jak już wspomnieliśmy, Bartek był dobrą duszą i naszym przyjacielem już od czasu Piwnego Imperium, kiedy to rozszerzył swoje zainteresowania piwowarskie (tak, on też jest domowym piwowarem :)) o obszar gier planszowych.

Od tamtej pory Bartek był często naszym gościem w ramach zamkniętych testów naszych prototypów, wspierał nasze inicjatywy, czy też służył pomocą w wielu działaniach operacyjnych.

Rok 2015 był dla nas dobrym rokiem i pozwolił osiągnąć poziom rozwoju, wymagający już większego wsparcia i poszerzenia zespołu. Długo się nie zastanawialiśmy – zaproponowaliśmy współpracę Bartkowi, który swoją drogą również zdobywał doświadczenie pracując u naszych dobrych znajomych z Planszóweczka.pl w 2015.

Czym Bartek będzie się u nas zajmował? Heh, jak to w małym wydawnictwie bywa, pewnie po części wszystkim ;) Natomiast naszym wspólnym, pierwszym działaniem jest mocny rozwój i optymalizacja naszego sklepu (http://shop.boardanddice.com)

Sklep Board&Dice

Tutaj trochę zdradzamy już nasze plany na 2016, ale na pewno możemy powiedzieć (nie zdradzając jeszcze właściwej treści tworzonego wpisu), że sklep internetowy Board&Dice, jest również tym elementem, któremu chcemy w najbliższym czasie poświęcić nieco więcej uwagi. Bartek już ma kilka fajnych pomysłów, już zabiera się za optymalizację na przykład opisów produktów.

Więcej pewnie zdradzimy Wam już w najbliższym czasie. Teraz pragniemy Bartkowi podziękować za lata 2014-2015, a także życzyć miłej i owocnej współpracy, z tymi dwoma pokręconymi gośćmi ;P Sami uważamy, że ten nadchodzący czas będzie niezwykły, a wspólna praca pomoże nam wszystkim osiągnąć zakładane na najbliższy czas cele, dążenia, czy nie bójmy się tego słowa, marzenia.

Warto jeszcze wspomnieć, że Bartka będziecie mogli złapać mailowo pod adresem bartek@boardanddice.com.

PALECIAK :) WITAMY W ZESPOLE!

Blog w budowie

Blog w budowie

Kochani BLOG w budowie!

Pora podjąć męską decyzję i rozpocząć publikację naszego Bloga w formie wpisów na naszej stronie WWW. Od czego zaczniemy? Na pewno od opisu podsumowania roku 2015 oraz od planów na rok 2016. Publikacja już do 10 stycznia 2016. Bądźcie z nami (jak do tej pory). Ruszamy!

Pozdrawiam,

Irek Huszcza
Board&Dice